Zielona koszula + masywny plecak + zamszowa czapka

Męskie safari, Zielona koszula, Okulary męskie lenonki, Blog o modzie męskiej

Pałac pod Baranami

Jeśli będziecie w Krakowie i akurat najdzie Was ochota żeby wybrać się do kina lub może przyjedziecie tutaj właśnie z powodu rozpoczynającej się Netia Off Camera (to już dzisiaj!) zajrzyjcie koniecznie do Pałacu pod Baranami. Znajduje się tutaj jedno z moich ulubionych kin studyjnych – Kino pod Baranami oraz jedyny w swoim rodzaju bar Piwnica pod Baranami nierozerwalnie związany z legendarnym krakowskim kabaretem pod tą samą nazwą. Tak się złożyło, że okolice pałacu posłużyły nam także do przygotowania dzisiejszej sesji.

Męskie safari

Dzisiejsza stylizacja to połączenie kolorów, które aż proszą się o to, aby je połączyć – ciemna zieleń, brąz i beż. Zielona koszula od Denley wykonana z bawełny jest przykładem, że niektóre rzeczy potrzebują czasu żeby się do nich przekonać i czasem nie warto od razu ich skreślać. Początkowo przeszkadzały mi w niej mocno zarysowane kieszenie, które obecnie traktuję jako atut. Brak pagonów rekompensują guziki i model koszuli button-down.

Ciekawym elementem stylizacji jest także brązowa czapka wykonana ze sztucznego zamszu. Przyznam szczerze, że rzadko noszę nakrycie głowy wiosną i latem (zwłaszcza czapki z daszkiem) ta jednak urzekła mnie prostotą koloru i charakterem rzucającego się w oczy materiału. Nie wiem, czy to już ten etap w życiu kiedy powinnienem odejmować sobie lat, jednak bez względu na potrzeby, taka czapka świetnie sprawdza się w tej roli. Porównując poniższe zdjęcia z dodanym ostatnio na Instagramie  (tylko nie mów, że jeszcze nie widziałeś mojego Instagrama?! ;) )jestem przynajmniej o 5 lat młodszy!

Pamiętacie jak we wpisie o trendach wiosennych wspominałem, że można mówić jak bardzo moda wybiegowa jest bezużyteczna i nie wywiera żadnego wpływu na to co zakładamy na co dzień, ale mijamy się w ten sposób z prawdą? Spójrzcie na plecak ze zdjęć. Ten model możecie nabyć w Zarze, a jednak jak sięgniecie pamięcią do wpisu to przypomnicie sobie masywne plecaki królujące na tegorocznych pokazach mody. W taki właśnie sposób moda wybiegowa najczęściej trafia na ulice!

Dłuuuugi weekend majowy dopiero się zaczyna. Odpocznijcie, nabierzcie sił spędzając czas z najbliższymi lub wybierzcie się w miejsca, które zawsze chcieliście zobaczyć, bo są na wyciągnięcie ręki, ale jakoś nigdy nie było na to czasu. Tak przynajmniej wyglądają moje plany na nadchodzące dni. Czołem!

GMALE

Męskie safari, Zielona koszula, czapka z daszkiem zamszowa

 

Czapka z daszkiem, Męskie safari, Grzegorz Paliś, GMALE, Blog o modzie męskiej, Męskie blogi modowe, Blogerzy modowi w Polsce

Męska czapka z daszkiem, brązowa czapka z daszkiem, zamszowa czapka z daszkiem, czapka z daszkiem Zara

Plecak męski Zara, Duży plecak męski, Plecak męski casualowy

Męskie safari, zielona koszula, masywny plecak męski

Męskie safari, zielona koszula, masywny plecak męski, zamszowa czapka z daszkiem, GMALE, Blog o modzie męskiej, Grzegorz Paliś


fot. Kaja Kajdana

Koszula – Denley

Spodnie – H&M

Czapka – Zara

Plecak – Zara

Buty – H&M

Rzemyki – She&He

Sweter – Zara