Współpraca

Mail: palisgrzegorz@gmail.com

Numer telefonu: 511 576 442

Mimo, że blog w pierwotnym zamyśle miał być tylko i wyłącznie oderwaniem od codzienności, pewnego rodzaju hobby, to pojawiający się coraz częściej propozycje współpracy sprawiły, że postanowiłem usystematyzować i wyjaśnić jak takie działania mogą wyglądać na moim blogu.

Dlaczego Gmale?

Gmale to blog modo-lifestylowy poświęcony pasjonatom mody męskiej, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tym świecie. Czytelnicy znajdują na blogu nie tylko inspiracje odzieżowe, ale także wpisy poradnikowe dotyczące mody i tematów z nią powiązanych, recenzje produktów i relacje z wizyt.

Tematyka mody męskiej wchodzi nam w krew, staje się tematem powszechnym choć nie wszyscy się do tego przyznają. Chcemy wiedzieć jak wyglądać dobrze na specjalne okazje, ale także na co dzień. Co za tym idzie tematyka tylko i wyłącznie elegancka, nie jest już wystarczająca. Właśnie dlatego moim głównym źródłem inspiracji stały się blogi amerykańskie pokazujące modę męską w codzienności.

Gmale to treść najwyższej jakości. Teksty, które wychodzą spod mojej ręki są świeże, ciekawe i tworzone zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny. Dzięki czemu dołączyłem do publicystów na portalu Allani.pl

Zdjęcia wykonywane są w większości przez jednego fotografa, co pozwala zachować ich najwyższą i jednolitą wartość estetyczną.

Za wszelkie grafiki, banery, szatę graficzną odpowiada specjalista możesz więc liczyć na pełen profesjonalizm także w tej sferze.

Warunki współpracy:

Natłok reklam w prasie, telewizji, internecie ale także na niektórych blogach sprawia, że czytelnicy pomału zaczynają się gubić w markach, metkach, produktach. Przede wszystkim jednak nie czują już autentyczności, która cechowała kiedyś dobre blogi. Dla mnie jest to jedna z najważniejszych wartości, dlatego podejmuję się tylko i wyłącznie współprac, które

  • Są powiązane z tematyką bloga
  • Dotyczą produktów, z których już korzystałem lub chciałbym skorzystać i które są godne polecenia,
  • Które mają w perspektywie długotrwałe relacje z marką

Formy współpracy:

Wpis sponsorowany ? zawiera ona przede wszystkim zdjęcia stylizacji i opisy poszczególnych produktów.

Lokowanie produktu ? dotyczy głównie wpisów o charakterze poradnikowej, gdzie nazwa produktu pojawia się dopiero na w końcowej części wpisu.

Recenzja produktu ? cały wpis poświęcony jest jednemu produktowi. Są to jednak produkty, które mogę z czystym sumieniem polecić lub, gdy współpraca z marką ma charakter długotrwały.

Organizacja konkursu ? przy tej formie jestem najbardziej elastyczny ze względu na niewielkie doświadczenie oraz możliwość obdarowania czytelników.

Relacja z wizyty w danym miejscu ? opis, krótka historia i oferta danego miejsca. Do tej pory były to głównie miejsca kultury i restauracje. Czy cały wpis będzie poświęcony danemu miejscu zależy od indywidualnej umowy.

Inne niestandardowe ? kreatywność to nasz sojusznik.

Dotychczasowe realizacje:

Tematyka bloga nie skupia się tylko i wyłącznie na aspektach mody męskiej, ale także na tematyce powiązanej z miejscami, gdzie można dobrze zjeść, obejrzeć ciekawe show czy obciąć się. Szersza tematyka sprawia, że koncepcja bloga nie ulega wyczerpaniu, co więcej jest on bardziej interesujący. Poniżej przykłady zrealizowanych współprac:

 Przykłady postów zamieszczonych na Facebooku i Instagramie:

 

 

ZapiszZapisz