Buty męskie wiosna 2018 – Trendy

Z tą wiosną w Polsce to jak wszyscy dobrze wiemy… różnie bywa ;) Nie chcąc Was więc nastawiać zbyt optymistycznie dzisiejszy przegląd obuwia męskiego na wiosnę 2018 rozpocznę od mokasynów, a skończę na… sztybletach. W ten sposób przygotuję Was na każdą ewentualność. Przy okazji prezentowania butów na wiosnę przypominam archiwalne posty na blogu – emocje gwarantowane :)

1. Sztyblety

Uwielbiam ten model butów i cały czas zastanawiam się czy nie nazwać go swoim ulubionym. Sztyblety idealnie wpisują się w polskie warunki pogodowej wiosny i jesieni. Nie jest w nich ani za ciepło, ani za gorąco. Można ubrać je na cienkie jak i grube skarpety – pełna dowolność. Obecnie mam w szafie brązową parę z zamszu, ale gdybym miał kupować następne (co pewnie niebawem nastąpi) to wybrałbym albo jasne – kremowe albo granatowe. Brązowe z Gino Rossi, które zobaczycie poniżej są najbliższe mojemu ideałowi. Dobrze wyprofilowane, ciekawie ścięte i nie za długie. Kremowe i grantowe mają interesujące wstawki kolorystyczne, a grantowe dodatkowo wykonane z nubuku są ciekawym urozmaiceniem zamszu.


Buty męskie wiosna 2018 Trendy Sztyblety Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

a) Brązowe ze skóry bydlęcej zamszowej – Gino Ross

 

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Sztyblety granatowe Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

b) Granatowe ze skóry bydlęcej z nubuku – Gino Rossi

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Sztyblety kremowe Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

c) Kremowe ze skóry cielęcej zamszowej – Gino Rossi

 

2. Mokasyny

Jeden z moich pierwszych wpisów na blogu dotyczył właśnie mokasynów. O tej pory mam 3 albo 4 pary i ciągle mi mało. A to dlatego, że kiedy słońce mocniej przygrzeje, to lepszego obuwia nie uświadczycie. Można je nosić w zupełnie casualowych stylizacjach jak i w tych o większym stopniu formalności. Moim numer jeden są zdecydowanie moksyny typu boat boots, mokasyny żeglarskie po prostu. Poniżej pokazuje trzy wybrane przeze mnie z oferty Gino Rossi. Najbardziej klasyczne i uniwersalne, czyli brąz w połączeniu z grantem oraz skórzane w dwóch odcieniach.

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Mokasyny żeglarskie Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

a) Granatowo – brązowe z nubuku – Gino Rossi

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Mokasyny żeglarskie Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

b) Ciemnobrązowe ze skóry licowej – Gino RossiButy męskie wiosna 2018 Trendy Mokasyny żeglarskie Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

c) Koniakowe ze skóry licowej – Gino Rossi

3. Półbuty

W półbutach pomieszanie z poplątaniem, ale wiadomo, że w marcu jak w garncu, a więc należy być przygotowanym na wszystko. Zaczynamy więc od najbardziej formalnych monków. Wykonane z ładnie wykończonej skóry licowej na dwie klamry. Następnie półformalne półbuty ze skóry zamszowej. Mam jedną parę takich i uwielbiam je przede wszystkim za uniwersalność. Na końcu najbardziej casualowe zielone buty zamszowe a la trampki.

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Monki Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modziea) Brązowe monki ze skóry licowej – Gino Rossi

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Półbuty Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

b) Półbuty ze skóry bydlęcej zamszowej – Gino Rossi

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Trampki Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

c) Zielone półbuty ze skóry cielęcej zamszowej – Gino Rossi

 

4. Trzewiki

Buty typu chukka już od kliku sezonów królują na polskich ulicach, ale po moim ostatnim galeriowym tourne okazuje się, że wcale nie tak łatwo znaleźć wśród nich coś wartościowego. Albo są podejrzanie tanie jak na buty skórzane albo mają ciężkie podbicie i wysoki obcas. Te, które widzicie poniżej mają nie tylko rewelacyjne podbicie wykonane z wysokogatunkowego tworzywa, ale mają też rewelacyjne kolory. Ubierzecie je właściwie do wszystkiego. Przez to, że są trochę wyższe sprawdzę się idealnie w zmienną, wiosenna pogodę.

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Trzewiki chukka Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

a) Brązowe buty chukka ze skóry zamszowej – Gino Rossi

Buty męskie wiosna 2018 Trendy Trzewiki chukka Gino Rossi Przegląd butów męskich Blog o butach i o modzie

b) Granatowe buty chukka ze skóry zamszowej – Ginno Rossi

Smart Shopping – RABAT!

Jeśli będziecie szukać nowych butów i nie tylko to zerknijcie koniecznie na stronę https://kupon.pl Okazuje się, że w internecie można znaleźć wszystko! Także rabat na Wasz wymarzony model obuwia. Wartość zniżek różni się w zależności od sklepu. Czasem może być to być 10%, a czasem 20%. Tak czy siak warto, bo zawsze to dodatkowe pieniądze, które zostają w Waszej kieszeni. I tak dla przykładu na wszystkie buty, które Wam dzisiaj pokazałem na tej stronie – https://kupon.pl/gino-rossi-promocje czeka na Was rabat w wysokości 20%.

To które jadą już do Was? :)

GMALE


ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz